KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413547
nr 1441 3547
Nutida konstnär. Signerad Linnea Larsson, vallmo. Signerad. Olja på duk, 46x55, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:45:19
5/1 21:37:34
1.500 kr
10/1 20:17:17